poniedziałek, 28 listopada 2011

serdecznie przypominam studentom II i III roku

o nadchodzącym grudniu - to czas końcowych konsultacji i oddania projektów.

Malarstwo architektoniczne III - oddaje planszę (dopasowaną wymiarem do zawartości zdjęciowej i rysunkowej)zadanego pomieszczenia. Proszę nie zapomnieć o szkicach, wizualizacjach i opisie a także podpisie i krótkiej notce wyjaśniającej temat pracy i założenia. Praca może być kolażem, nie musi być drukowana jako całość. Powinna być wykonana na materiale sztywnym i lekkim, aby łatwo można było przypiąć ją na wystawie.
Do każdej pracy należy dołączyć dokumentację cyfrową (jpg pracy w dobrej jakości, ewentualnie materiały dodatkowe) w dwóch kopiach, płyty opisane i podpisane.
Praca powinna być wykonana ESTETYCZNIE, z zachowaniem marginesów itp.

Malarstwo architektoniczne II - oddaje planszę z opisem koncepcyjnym obiektu świecącego, podświetlanego lub formy przestrzennej malarskiej, monumentalnej.
Bardzo proszę o tablicę sztywną, lekką, z nadrukiem lub wklejkami, kolażem. Zalecam zobrazowanie procesu tworzenia Waszych obiektów za pomocą rysunków pomocniczych i krótkiego opisu.
Jeśli jest to obiekt świecący należy pokazać go również we wnętrzu pomieszczenia.
Do każdej pracy trzeba dołączyć dokumentację cyfrową (jpg pracy w dobrej jakości, ewentualnie materiały dodatkowe) w dwóch kopiach, płyty opisane i podpisane.
Praca powinna być wykonana ESTETYCZNIE, z zachowaniem marginesów itp. Praca musi być podpisana i opisana.

Historia i rozwój designu III rok - oddaje planszę z etykietami secesyjnymi, uwzględniając cały proces powstawania i etapy od rysunku do np. grafiki wektorowej.
Proszę pamiętać o samodzielnym projektowaniu, inspiracja ma być tylko inspiracją. Koniecznie proszę o wcześniejsze konsultacje.

Historia ogrodów II rok
- oddaje planszę dotyczącą własnych form małej architektury ogrodowej. Wymagania techniczne - jak wyżej. Proszę o estetycznie wykonane plansze.
Do każdej pracy trzeba dołączyć dokumentację cyfrową.

Bonusik:
http://vimeo.com/32259168

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Poproszę wpis w indeksie;)